fbpx Skip to content
Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 08/10/2018
7:00 pm - 8:30 pm

Location
ibis Praha Mala Strana

Categories


Radim Passer se narodil v roce 1963. Po vysokoškolských studiích na stavebnífakultě začal v roce 1991 podnikat a založil společnost PASSERINVEST GROUP,jež se stala jednou z nejrespektovanějších developerských společností na českém trhu.

Jako investor a developer je firma spojena s projektem administrativního a multifunkčního areálu na Praze 4 s názvem BB Centrum. Ten patří mezi největší a nejúspěšnější kancelářské areály v České republice s řadou prestižních ocenění.

Společnost PASSERINVEST GROUP, v jejímž čele stojí Radim Passer, si vybudovala jméno férového hráče díky transparentní politice, flexibilitě, korektnímu a čistému jednání a stoprocentně odvedené práci. Radim Passer považuje svůj podnikatelský úspěch za dar od Boha, k němuž se obrátil v roce 1998 po smrti svého prvorozeného syna. Toto rozhodnutí, které považuje za nejlepší ve svém životě, změnilo od základu jeho soukromý život i celkový pohled na svět. Stojí za řadou charitativních projektů a je zakladatelem občanského sdružení Maranatha.

Scroll To Top