fbpx Skip to content
Map Unavailable

Date/Time
Date(s) - 23/04/2018
7:00 pm - 9:00 pm

Location
Hotel Andel

Categories


Posted by Primenet Praha on Wednesday, March 21, 2018

Eric je více než lyžař, horolezec a alpinista. Je člověkem, který ztělesňuje pro nás ostatní naději a nové možnosti. Myslíte si, že nezvládnete další vrchol, který vás volá? „Přemýšlejte o tom“, říká Eric. A podává multimediální prezentaci takovým způsobem, který vás přivádí přímo do emočního momentu.

Dosáhnout nejvyšších vrcholů světa je výjimečným výkonem pro nejzdatnější horolezce, ale Eric vyvedl na nejvyšší vrcholy šesti kontinentů lidi s hendikepem, včetně svého slepého přítele Erika Weihenmayera, kterého vzal s sebou na vrchol Everestu.

Důvěra – uspět jako tým znamená, že každý jednotlivec v týmu musí být osobou, které lze důvěřovat a také musí ukázat, že má schopnost důvěřovat ostatním členům týmu.

Odvaha – odvážit se riskovat, když „experti“ říkají, že risk je příliš velký. Eric hovoří o cestě vpřed navzdory vlastním obavám a názorům svých vrstevníků. Vykročí vpřed ve víře a odvaze, aby dokázal, jak říká: „Jsme sami sobě experty.“

Týmová práce – díky obětavému úsilí týmu se může uskutečnit vyvedení slepého muže na vrchol Mt. Everestu

Leadership – poskytuje příležitosti k tomu, jak se může každý z nás přestat prezentovat na každém kroku naší cesty. Všichni z nás musí být někdy ochotni ujmout se vedení a usilovat o dosažení cíle.

Integrita – ve vysokých horách závisí životy na naplnění slibů činy.

Inovace – vaše malé krůčky vpřed, které se časem přemění do gigantických skoků, a to co se zdálo být nemožné, bude hodnověrné.

„Na této dobrodružné cestě Erica Alexandra můžeme jasně vidět, jak nesnáze odhalují charakter člověka; nerozvíjí ho. Znovu to potvrzuje názor, že vynikající leadership je mnohem více o vůli lídra. To si musí uvědomit každý, kdo věří tomu, že dobrý leadership vychází z pouhého zachovávání správného postupu.“ – Mike Felix, prezident AT&T Aljaška

Scroll To Top