fbpx
Loading Events

23 Sep

7:00 pm

Jak technologie umožnily úspěšné začátky firem?

Hotel Ibis Praha Mala Strana

Naši novou sezónu zahajujeme zářijovým setkáním se dvěma úspěšnými podnikateli – Donnie Goinsem a Mikem Millerem. Oba mají zkušeností s podnikáním na českém trhu. *Toto setkání bude v angličtině se zajištěným překladem do češtiny.

September 23 @ 7:00 pm - 9:00 pm

Venue

Hotel Ibis Praha Mala Strana
Plzeňská 3190/14
Praha-Smíchov, 15000 Czech Republic
+ Google Map

Our Speaker

Donnie Goins

SDE (Software Development Europe)
Univerzitní učitel, řečník pro veřejnost

Donnie je vedoucím softwarovým pracovníkem v dodávání softwarových a hardwarových produktů z oblasti bezpečnosti, telekomunikací, mobilních aplikací, bezdrátových platforem a rozšířené reality (3D augmented reality). Má velké zkušenosti s vedením malých a velkých firem (500 inženýrů) od konceptu až k výnosům. Řídil mezinárodní vývojové organizace v Kanadě, České republice, Velké Británii a Indii. Jeho podnikatelský duch mu dovolil od roku 1992 vytvořit nebo koupit sedm společností.

Zastával vedoucí pozice v Tavve Software Company, Fujitsu Networks, Allen Telecom a BNR (výzkumná divize pro Nortel).

Dále je členem Podnikatelské rady v Severní Karolíně a v Technologické radě Jima Hunta v SK, sloužil osm let v Zakládací radě pro inženýrství. Má titul inženýr elektroniky ze státu Sev. Karolína a MBA z Dukovy univerzity.

Mike pracuje v současnosti na pozici Chief Revenue Officer a Managing Partner pro Software Development Europe (SDE).

Obdržel titul bakaláře v byznys managementu z univerzity v Severní Karolíně (U.S.A). Byl zakladatelem/prezidentem Exctrinsicu (firma pro globální IT řešení), tuto společnost vyvinul z konceptu až po jednu z nejrychleji rostoucích organizací v Severní Americe.

Volný čas nejraději tráví se svou manželkou a jejich třemi syny při outdoorových aktivitách. Také rád hraje golf.

Mike Miller
en_USEnglish
cs_CZČeština en_USEnglish