fbpx Skip to content
Načítám Akce

24 Říj

7:00 pm

Charakter nebo zisk? | Osobní příběh výkonného manažera Marka Ammermana se společností Enron

Hotel Ibis Praha Mala Strana

Cesta k úspěchu není vždy jednoduchá. Přijďte si spolu s námi poslechnout Marka Ammermana, který bude vyprávět svůj příběh, poskytne praktické rady k tomu, jak udělat správná rozhodnutí a osvětlí nám cestu k úspěchu.

Tento řečník za námi přiletí z Houstonu (Texas, USA). Jeho přednáška bude tlumočena do češtiny.

Říjen 24, 2019 @ 7:00 pm - 9:00 pm

Místo konání

Hotel Ibis Praha Mala Strana
Plzeňská 3190/14
Praha-Smíchov, 15000 Czech Republic
+ Google Mapa

Setkání

Mark Ammerman

Mark nastoupil do banky Bank of Nova Scotia v roce 1987 poté, co absolvoval školení u jiné banky zaměřené na energetiku a vedl práci s americkými a kanadskými klienty z oblasti prodeje a zpracování ropy a plynu. Později přešel do oblasti investičního bankovnictví a byl ředitelem skupiny pro fúze a akvizice v Houstonu.

V roce 2001 nastoupil do klientské Duke Energy, aby založil nový hedgový fond, a v roce 2002 se vrátil zpět, aby vedl divizi energetiky Bank of Nova Scotia, která velice vyrostla po akvizici poradenské firmy Waterous, severoamerického obchodníka s komoditami UBS A.G., americkou kapitálovou firmu Howard Weil a díky dalšímu rozšíření mimo Severní Ameriku.

Divize energetiky poskytuje bankovní služby, poradenství, řízení rizik a služby kapitálového trhu pro více než 250 klientů na celém světě v oblasti těžby ropy a plynu, jejich přepravy, LNG, zpracování a petrochemie a podobě. Stala se druhou největší obchodní jednotkou v rámci oddělení globálního bankovnictví a trhů banky.

Mark často veřejně přednáší na téma trhu s ropou a bankovnictví. Přednášel pro vládu SRN, na konferencích Herold’s Pacesetters, konferencích Hart’s Energy Capital, řadě energetických konferencích v Latinské Americe a Asii a je častým přispěvatelem Wall Street Journal.

Mark promoval na univerzitě v Houstonu v oboru financí a ekonomiky a v roce 2006 absolvoval program o leadersipu na škole Richarda Iveyho na univerzitě Canada’s Western Ontario University.

Jeho veřejná služba zahrnuje četné křesťanské activity. Mark a jeho žena Lisa jsou manželé 25 let a mají 3 děti. Mezi jeho koníčky patří safari, automobilové závody. Nyní je v důchodu.

cs_CZČeština
en_USEnglish cs_CZČeština
Scroll To Top