Ženy v podnikání a obchodu

I

Jak se ženy prosazují v podnikání a obchodu? Jak balancují mezi rolemi podnikatelky, manželky a matky?

To jsou hlavní otázky, které odpoví přední odbornice z vrcholového managementu i neziskového sektoru v rámci konference Ženy v podnikání a obchodu.

Rozhodně ale nezůstaneme jen u přednášení a teorie. Konferenci koncipujeme jako moderovanou panelovou diskusi, ve které budete moci nejen načerpat zkušenosti, ale také položit panelistkám otázky ohledně toho, co Vás v daných oblastech zajímá či trápí.

Dorazit můžete s manželem i dětmi. Muži se jistě dozví také mnoho zajímavého a pro děti máme zajištěný souběžný program.

Ing. Jaroslava Valová
zakladatelka a členka představenstva firmy SIKO jedné z největších českých rodinných firem. Držitelka řady ocenění: Podnikatelka roku, Manažerka roku, Top25 žen českého byznysu, Nejvlivnější ženy Česka.

Eva Šimková
je vysoce respektovanou osobností ve světě síťového marketingu. Přednáší u nás i v zahraničí, jak dosahovat v obchodě, v životě a ve vztazích lepších výsledků. Již přes 20 let se věnuje osobnímu a podnikatelskému růstu.

Mgr. Klára Grunsberg
ředitelka MŠ, ve vedení Britské školky a jeslí Florentinum, má rozsáhlé zkušenosti se zakládáním vzdělávacích institucí. Je spoluzakladatelkou Christian International School v Praze a dalších předškolních vzdělávacích zařízení pro děti. Je garantem vzdělávání podle Rámcově vzdělávacího programu MŠMT, má na starosti přijímaní nových učitelů a žáků do programu TIELC. Řídí strategické a finanční plánování organizace.

Jana Merunková
podnikatelka a spisovatelka, je držitelkou ocenění Podnikatel roku 2014 pro Prahu 7, držitelkou Výroční ceny Nadace T-Soft Eternity 2011 za projekt zabývající se výukou finanční gramotnosti u dětí v dětských domovech. Pod jejím vedením se yourchance, o. p. s. umístila v TOP 5 Neziskovky roku 2014, 13 let se věnovala koučinku vrcholového managementu a majitelů firem. Vybudovala dvě úspěšné neziskové organizace.

Kdy: 25. ledna 2017 od 18:30 do 20:30 (do sálu budeme vpouštět od 18:00)
Kde: Společenské centrum, Za Brumlovkou 1519/4, Praha 4
Vstupné: 100,- Kč

Jak se k nám dostat:

  • Autobusem linky 118 nebo 170, od stanice metra C Budějovická na zastávku Brumlovka, odtud pokračovat pěšky zhruba 50 metrů směrem dolů, u budovy Beta (obchod Sport Resort) doprava a po dalších zhruba 100 metrech budete mít budovu Společenského centra po levé straně.
  • Autobusem linky BB1 od stanice metra C Budějovická na zastávku Za Brumlovkou, pak stačí jen přejít na protější stranu ulice Václava Sedláčka, budova Společenského centra je přímo naproti.
  • Autem můžete zdarma zaparkovat přímo u budovy Společenského centra (bílá jednopatrová budova), adresa : Za Brumlovkou 1519/4, Praha 4, GPS souřadnice: 50.047088,14.458136

Add your Biographical Info and they will appear here.